Eyüpoğlu Nakliyat - Evden Eve Kocaeli Taşımacılık Hizmetleri

kocaeli nakliyat
      >>>İletişim Telefonlarımız Arayın Sizlere En İdeal Nakliyat Çözümünü Sunalım<<<

Körfez Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Körfez ve şehirler arası evden eve taşıma hizmetini vermekteyiz. Firmamız sadece İzmit evden eve taşıma hizmeti dışında tüm Türkiye'ye taşıma hizmeti ve depolama hizmeti vermekteyiz.

 Körfez evden eve nakliye 20 yıllık tecrübe ile gün geçtikçe gelişen teknoloji ve taşıma prensibiyle siz müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Yenilenen araç parkı ve taşıma ekipmanları ile taşınma artık büyük bir yük olmaktan çıkmıştır. siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için her gün gelişmektir.
evden eve nakliye izmit
 Körfez evden eve nakliyat şirketi daha önceleri insanlara zor olan bir işti. Şimdi ise taşına artık yarım gün kadar süren bir iş halini aldı. artık problem değil rahatlık haline geldi.
Körfez Hakkında: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 84.492 olup, 65.786’sı ilçe merkezinde, 18.706’sı köylerde yaşamaktadır. İlçe toprakları dalgalı düzlüklerden meydana gelir. Ekonomisi sanâyi ve meyveciliğe dayanır. TÜPRAŞ, PETKİM, Yarımca Porselen, İGSAŞ başlıca sanâyi kuruluşudur. Kirazı meşhurdur. Son yıllarda gelişen konutlaşma meşhur kiraz bahçelerinin yerini almıştır. İlçe merkezi deniz kıyısında kurulmuştur. İstanbul-Ankara demir ve karayolu ilçeden geçer. İl merkezi ile birleşmiş durumdadır. Merkez ilçeye bağlı belediyelik bir köy iken 19 Haziran 1987’de 3392 sayılı kanunla ilçe oldu.